Audio-Video

"Film przypomina operację militarną: wszystko musi być na czas."
Juliusz Machulski

Przewiń w dół

Usługi Audio-Video

„Bęben maszyny losującej jest pusty, zwalniamy blokadę i rozpoczynamy losowanie” – nadajemy codziennie, siedem dni w tygodniu, przez cały rok. Zawsze na żywo, zawsze ze Studia LOTTO. W kulminacyjnych momentach ogląda nas cała Polska. Jesteśmy z tego szczególnie dumni.

Lottomerkury to nie tylko losowania w Studiu LOTTO. Zatrudniamy prawdziwych pasjonatów sztuk audiowizualnych. Tworzymy spoty reklamowe oraz kampanie w mediach społecznościowych.

Na przestrzeni lat stworzyliśmy niezliczoną ilość relacji z eventów, koncertów i zawodów sportowych. Wspieramy biznes naszych partnerów, Totalizatora Sportowego i Traf - Zakłady Wzajemne, tworząc dla nich materiały korporacyjne i promocyjne.

Usługi

Relacje

Tworzymy relacje indywidualnie dostosowane do charakteru działalności. Umiejętnie łączymy poszczególne elementy, tworząc spójną i przemyślaną całość. Działamy z lądu oraz z powietrza w duchu profesjonalizmu. Relacje z eventów, wydarzeń sportowych czy koncertów przyciągają uwagę, wzbudzają emocje i fascynują.

Filmy

Pijemy razem kawę i rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach. Dopasowujemy treści do indywidualnych potrzeb w zgodzie ze strategią firmy. Produkujemy profesjonalny, wartościowy content video dla wsparcia biznesu. Nasze produkcje filmowe tworzą filmy promocyjne i instruktażowe, spoty reklamowe, treści produktowe oraz korporacyjne.

Animacje-prezentacje

Profesjonalnie prezentujemy poprzez animację. Jak najlepiej wytłumaczyć złożony problem, procedurę lub w łatwy i przystępny sposób stworzyć niezapomnianą kreację? Postawić na animację! Profesjonalna produkcja przygotowana przez kreatywny zespół grafików uformuje niezapomniane kreacje identyfikujące Klienta z marką.Nasze biuro

Odwiedź nas


Zadzwoń pod numer telefonu:

+48 22 667 69 99