Software house

"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii."
Trzecie prawo Arthura C. Clarke’a

Przewiń w dół

Software house

Ty masz wizję, my specjalistów tworzących dedykowane oprogramowanie dla naszych Klientów. Operujemy głównie w obszarze legalnego hazardu jakim są salony gier na automatach, kasynao online oraz gry liczbowe i loterie pieniężne.

Tworzymy aplikacje mobilne, serwisy WWW, systemy zarządzania sieciami sprzedaży naziemnej i sprzedaży online. Naszym obszarem zainteresowania jest zarządzanie klientem, sprzedażą i produktem, oraz promocje i programy lojalnościowe. Specjalizujemy się w integracjach w obszarze komunikacji, płatności oraz identyfikacji klienta.

Rozwijamy także hardware. Projektujemy i integrujemy moduły do identyfikacji oraz obsługi klientów Totalizatora Sportowego.

Prowadzimy projekty end-to-end, certyfikujemy maszyny grające EGM lub dostarczamy usługi doradcze i managerskie w formie body leasing. Dysponujemy szerokim zapleczem analitycznym oraz własnym zespołem testerów oprogramowania.

W 2022 roku wyróżniło nas International Project Managment Association (srebrny laureat Polish Project Excellence Awards w kategorii Projekty IT) oraz kapituła konkursowa Mobile Trends Awards.

Posiadamy Certyfikat PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 (Bezpieczeństwo informacji, cyberbezpieczeństwo i ochrona prywatności) w zakresie wytwarzania i utrzymania oprogramowania.

Usługi

Aplikacje webowe

Ty masz wizję, my narzędzia, czyli sztab specjalistów tworzących aplikacje webowe. Radzimy tu sobie z różnymi językami programowania, technologiami i mechanizmami. Tworzymy unikatowe kreacje na etapie pomysłu po efekt w oparciu o szczegółową dokumentację projektową.

Aplikacje mobilne

Wymyślamy, tworzymy, realizujemy aplikacje mobilne. Zawsze w oparciu o indywidualne predyspozycje, dopasowane do całości i spójne. Nie skupiamy się na tu i teraz, ale rozwijamy wizję przyszłości. Przygotowując i wdrażając projekt, kładziemy nacisk na rozwój i rozbudowę. Testujemy jak Klient, do ostatniej chwili.

Consulting

Ty masz pomysł, my służymy zapleczem profesjonalistów. Doradzamy, rozwijamy, dopracowujemy i przekształcamy rozwiązania pod aktualne potrzeby, stosując rozwiązania dopasowane do Ciebie. Programiści z ogromną wiedzą podsuną najlepsze możliwe rozwiązanie i podpowiedzą, co warto rozwijać i szlifować, a z czym lepiej się pożegnać. Szczerze, na temat, z sukcesem.Nasze biuro

Odwiedź nas


Zadzwoń pod numer telefonu:

+48 22 667 69 99