Software house

"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii."
Trzecie prawo Arthura C. Clarke’a

Przewiń w dół

Software house

Żyjemy w erze informacji. Jesteśmy firmą technologiczną wpierającą naszych partnerów wiedzą, doświadczeniem i konkretnymi działaniami.

Analizujemy procesy biznesowe, tworzymy specyfikacje funkcjonalne, integrujemy rozwiązania innych dostawców. Tworzymy aplikacje webowe i mobilne. Nasze oprogramowanie wspiera zarządzanie klientami i produktami loteryjnymi i kasynowymi w sieci naziemnej i online. Stale rozwijamy już działające systemy oraz tworzymy nowe.

Realizujemy projekty, używając metodyk zwinnych takich jak Agile i Scrum. Zatrudniamy najlepszych specjalistów od programowania w Javie i .NET. Wykorzystujemy głównie technologie Microsoftu, a nasze rozwiązania oparte są o chmurę MS Azure.

Środowisko biznesowe, w którym funkcjonujemy, wymaga od nas innowacyjności i stałego rozwoju. Dostosowujemy się do zmieniającego się rynku i gwarantujemy odbiorcom naszych rozwiązań stałe wsparcie i niezawodność.

Usługi

Aplikacje webowe

Ty masz wizję, my narzędzia, czyli sztab specjalistów tworzących aplikacje webowe. Radzimy tu sobie z różnymi językami programowania, technologiami i mechanizmami. Tworzymy unikatowe kreacje na etapie pomysłu po efekt w oparciu o szczegółową dokumentację projektową.

Aplikacje mobilne

Wymyślamy, tworzymy, realizujemy aplikacje mobilne. Zawsze w oparciu o indywidualne predyspozycje, dopasowane do całości i spójne. Nie skupiamy się na tu i teraz, ale rozwijamy wizję przyszłości. Przygotowując i wdrażając projekt, kładziemy nacisk na rozwój i rozbudowę. Testujemy jak Klient, do ostatniej chwili.

Consulting

Ty masz pomysł, my służymy zapleczem profesjonalistów. Doradzamy, rozwijamy, dopracowujemy i przekształcamy rozwiązania pod aktualne potrzeby, stosując rozwiązania dopasowane do Ciebie. Programiści z ogromną wiedzą podsuną najlepsze możliwe rozwiązanie i podpowiedzą, co warto rozwijać i szlifować, a z czym lepiej się pożegnać. Szczerze, na temat, z sukcesem.Nasze biuro

Odwiedź nas


Zadzwoń pod numer telefonu:

+48 22 667 69 99